Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu utworzyła nowy kierunek na studiach magisterskich – Menadżer transportu, który dostosowany jest do wymagań pracodawców i prężnie rozwijającego się rynku pracy.

 

Utworzenie nowego programu studiów II stopnia - Menadżer Transportu -  opracowanego przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu  i Polską Unię Transportu jest odpowiedzią na potrzeby branż kluczowych dla gospodarki w zakresie kompetencji w obszarze transportu.

Celem studiów jest przygotowanie studenta do efektywnego prowadzenia krajowej  i międzynarodowej działalności gospodarczej w zakresie przewozu osób i rzeczy, doradztwa  i zarządzania firmą transportową, doboru odpowiednich technologii transportu  oraz wykonywania zadań spedytora krajowego i międzynarodowego.

 

Kandydat, który wybierze studia magisterskie na kierunku transport posiada możliwość skorzystania z dodatkowych certyfikowanych, specjalistycznych szkoleń branżowych podnoszących kompetencje takich jak:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w obszarze międzynarodowego przewozu osób i rzeczy (CKZ);
  • Efektywne zarządzanie logistyką zrównoważonego rozwoju;
  • Bezpieczeństwo w zrównoważonym transporcie drogowym;
  • Innowacyjne technologie w transporcie;
  • Analiza danych i systemy w chmurze w zarządzaniu transportem;
  • Sztuczna inteligencja w branży transportowej.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i rejestracji on-line.

 

Projekt  „Kształtowanie kompetencji w obszarze transportu jako odpowiedź na potrzeby branż kluczowych dla gospodarki” jest dofinansowany  przez  Unię Europejską.

 

 

 

zajawka

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype