The Chartered Institute of Logistics and Transport(UK) po raz kolejny docenił MWSLiT we Wrocławiu przedłużając do 2021 roku akredytację studiów magisterskich. To wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokich standardów edukacji i ciągłego wzrostu poziomu nauczania na wrocławskiej uczelni.

CILT(UK) zrzesza ponad trzydzieści cztery tysiące członków z ponad 100 krajów – głównie praktyków logistyki i transportu. Dla potrzeb instytutu pracuje stale rada dyrektorów, składająca się ze 150 szefów logistyki z największych firm. Wskazują oni kierunki badań i rozwoju logistyki na następne lata. Ponadto CILT(UK) od wielu lat prowadzi intensywne działania w sferze edukacji logistycznej oraz wspomaga logistyczną działalność międzynarodowych organizacji charytatywnych.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest jedyną uczelnią wyższą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uzyskała akredytację brytyjskiego instytutu logistycznego. Członkostwo w CILT(UK) jest sukcesem uczelni, ale także sytuuje Polskę pośród krajów o najnowocześniejszym, edukacyjnym zapleczu logistycznym.

Przynależność MWSLiT do brytyjskiego instytutu logistycznego daje studentom gwarancję perspektyw kariery zawodowej w branży logistycznej. Certyfikat, którym jest opatrzony dyplom ukończenia studiów, jest rozpoznawalny oraz ceniony wśród najbardziej liczących się firm logistycznych na świecie. Absolwent MWSLiT może zatem liczyć na zatrudnienie u najlepszych pracodawców w branży na całym świecie.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype