zajawka_m

 

3-6 czerwca 2018 r., we Wrocławiu będzie miała miejsce Światowa Konwencja CILT(UK) 2018.

 

Wrocław, nazywany “Wenecją Północy”, to rozwijające się wielokulturowe centrum nad brzegiem Odry. Miasto z unikalną mieszanką kulturową i bogatym dziedzictwem architektonicznym. Jednak Wrocław to coś więcej niż tylko piękne miejsce, centrum finansowe i przemysłowe. To również mocno rozwinięta społeczność studencka, trzecia co do wielkości w kraju.

 

Położenie Polski między wschodem a zachodem oraz postęp gospodarczy i kulturalny mający miejsce przez ostatnie trzy dekady, sprawiają, że jest to idealne miejsce na przyszłoroczną Konwencję.

 

Na Międzynarodowej Konwencji CILT(UK) w 2018 roku rozważane będą kluczowe zagadnienia dotyczące powiązania Europy Środkowej z Wschodnią, a także związane z tematyką rewolucji elektrycznej w motoryzacji oraz jej wpływu na logistykę.

 

 

zajawka_m

 

 

 Delegaci będą mogli uczestniczyć w ekscytujących czterodniowych wydarzeniach. Odbędą się m.in. wystąpienia gości z zagranicy, warsztaty oraz sesje interaktywne, konferencja "Kobiety w logistyce i transporcie”, konferencja „Young Professionals". Uczestnicy będą również mieli możliwość zaangażowania się w kształtowanie przyszłości CILT(UK) oraz przemysłu branży logistycznej i transportowej.

 

http://www.ciltinternational.org/analysis-events/international-convention-2018/

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype