OLIMPIADA LOGISTYCZNA | OLIMPIADA BUDOWLANA

 

Jako wiodąca uczelnia logistyczna w kraju, MWSLiT we Wrocławiu od dwunastu lat jest organizatorem Olimpiady Logistycznej adresowanej do uczniów szkół średnich. Główną ideą olimpiady jest zwiększenie motywacji uczniów szkół ponadpodstawowych do dalszego kształcenia się na kierunku logistyka oraz pokazanie im, że przyszłość należy do branży TSL.

 

Wydarzenie to na stałe zostało umieszczone w kalendarium uczelni i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i patronów. W tym roku była to pierwsza Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna, a patronat nad XII edycją Olimpiady Logistycznej objęły następujące firmy:

 

DTA Sp. z o.o. , Colian Logistic Sp. z o.o. , Express Botam Transport Sp. z o.o. , Geis PL Sp. z o.o. , GO! Express & Logistics Wrocław Sp. z o.o. , Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. , Incora, Kuehne+Nagel Sp. z o.o. , Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. , Polska Unia Transportu , Priority Freight Sp. z o. o. , Raben Logistic Polska Sp. z o. o. , Ritex Logistics Sp. z o.o. ,   ROHLIG SUUS Logistics S.A. , Rhenus Delivery Services Sp. z o.o. , Snarto Sp. z o. o. , Spedimex Sp. z o.o. , VOLVO  Polska Sp. z o.o. , Vos Logistics Polska Sp. z o.o.

 

Patronat medialny sprawują natomiast:

 

Eurologistics , logistyczny.com , Log24.pl , Log4.pl , Magazynowanie i Dystrybucja , Obesrwatorlogistyczny.pl , Pracujwlogistyce.pl , Promy24.com , Top Logistyk.pl , QBusiness.pl

 

Patronat merytoryczny nad Olimpiadą Logistyczną sprawuje cyklicznie The Chartered Institute of Logistics and Transport (UK) – Polska - organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL, której celem jest propagowanie, wspieranie wiedzy, nauki o logistyce i transporcie.

 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i według określonego harmonogramu:

  • I etap: 26.10.2023r. – stacjonarny (odbywa się w szkołach ponadpodstawowych),

  • II etap: 13.12.2023r. – stacjonarny (odbywa się w okręgach obejmujących jedno lub kilka województw)

  • III etap: 15.03.2024r. – w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu*.

 

Zdjęcia z ostatniej – XII edycji Olimpiady Logistycznej

 

 

Wszystkich uczniów zainteresowanych tematyką TSL zapraszamy do zarejestrowania się na platformie konkursowej!

 

www.olimpiadalogistyczna.mwsl.eu

 

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

 

 


Olimpiada Budowlana

Ze względu na duże zainteresowanie Olimpiadą Logistyczną, w roku akademickim 2013/2014 została uruchomiona także Olimpiada Budowlana, która w 2022 roku jest organizowana po raz dziesiąty.

 

Wydarzenie to na stałe zostało umieszczone w kalendarium uczelni i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i patronów. W tym roku patronat nad X edycją Olimpiady Budowlanej objęły firmy:

 

  • BUDIMEX S.A.
  • KUBALA Sp. z o.o.

 

Patronat medialny sprawują następujące portale branżowe:

 

budowa.org , budownictwo.org , budnet.pl , budnwes.pl , forum.obud.pl , obud.pl , styropian.biz

 

Celem olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania budownictwem oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności budowlanych, a także wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów.

 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, olimpiada zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i według określonego harmonogramu:

  • I etap: listopad – luty – wirtualny (osoby logują się na przygotowanej przez organizatora platformie),
  • II etap: luty – marzec – wirtualny (osoby logują się na przygotowanej przez organizatora platformie),
  • III etap: marzec – w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu*.

 

Zdjęcia z ostatniej – X edycji Olimpiady Budowlanej

 

Wszystkich uczniów zainteresowanych branżą budowlaną zapraszamy do zarejestrowania się na platformie konkursowej!

www.olimpiadabudowlana.mwsl.eu

 

Atrakcyjne nagrody do wygrania!

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype