Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest wiodącą uczelnią logistyczną w Polsce. Od wielu lat wytyczamy standardy, pełniąc rolę niekwestionowanego lidera specjalistycznych studiów łączących wiedzę teoretyczną z doświadczeniem. Dążąc do zapewnienia naszym studentom jak najlepszego startu na rynku pracy, jako pierwsza uczelnia na Dolnym Śląsku, wprowadziliśmy program studiów dualnych.

 

Do udziału w tym programie pragniemy zaprosić Państwa.

 

Wiedząc, jak ważne oprócz wykształcenia jest doświadczenie w branży TSL, oferujemy studentom studiów stacjonarnych na kierunkach: logistyka oraz transport, możliwość odbywania zajęć akademickich przy jednoczesnym zdobywaniu doświadczenia w formie staży. Założeniem studiów dualnych jest gratyfikacja dla minimum 60 najlepszych studentów po I roku studiów, którzy trzy dni w tygodniu (pn. - śr.) odbywają zajęcia akademickie a dwa dni w tygodniu (czw. - pt.) zajęcia praktyczne w ramach płatnych staży. Wynagrodzenie pozwoli im w pełni pokryć wysokość czesnego.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu dwóch pierwszych edycji programu studiów dualnych. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony studentów, jak i pracodawców, którzy chętnie rekomendują tą inicjatywę. W związku z tym liczba studentów, którzy mogą wziąć udział w programie wzrasta.

 

Partnerami studiów dualnych są znane, dynamicznie rozwijające się firmy. Współpraca w tym zakresie stanowi dla nich możliwości pozyskania przyszłych pełnoetatowych pracowników – specjalistów, których brakuje na rynku.

 

 

Serdecznie zapraszamy do spotkania i współpracy.

 

KONTAKT

Biuro Karier

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Tel. 71 324 68 42 wew. 124

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dualne

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype