logotypy

10 maja 2022 r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie Incora we Wrocławiu. Odbyła się ona w ramach Projektu Unijnego - Zintegrowany program rozwoju uczelni gwarancją sukcesu studentów.

 

Głównym celem wizyty w firmie Incora było przekazanie studentom wiedzy z zakresu zarządzania informacją w logistyce Aerospace. Podczas prezentacji studenci mogli dowiedzieć się jak wygląda cykl produkcji samolotu Airbus A330 od strony łańcucha dostaw oraz jak ważną rolę odgrywa proces zaopatrzeniowy.  Prowadzającym spotkanie był Maciej Jadowski – Operational Procurement Lead z ponad 10-letnim doświadczeniem w logistyce zaopatrzenia i budowie oraz usprawnianiu procesów zakupowych na międzynarodową skalę.

 

Incora jest wiodącym, niezależnym dystrybutorem i globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Firma została stworzona poprzez połączenie dwóch liderów branży - Wesco Aircraft i firmy Pattonair, z ponad 100-letnim doświadczeniem w doskonaleniu usług i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Wiedza oraz globalny zasięg pozwalają  firmom wspierać wiele branż na świecie, w tym komercyjny przemysł lotniczy, rynek wtórny, obronność i przestrzeń kosmiczną, branżę motoryzacyjną, produkcję urządzeń przemysłowych oraz badania i rozwój branży farmaceutycznej.

 

 

 

Nazwa projektu: Zintegrowany program rozwoju uczelni gwarancją sukcesu studentów POWR.03.05.00-00-Z225/18

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype