31 maja 2022 r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu a także członkowie Koła Naukowego LOGISTIQUA, wzięli udział w najważniejszym wydarzeniu branży transportowej i logistycznej w Polsce – Modernlog  2022.

 

Wydarzenie co roku przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata. Studenci biorący udział w wydarzeniu mieli możliwość poznania największych firm z branży TSL, zarówno z Polski jak i zagranicy, poznania najnowszych trendów technologicznych, a także nawiązania relacji z przedstawicielami firm. 

 

Stałym punktem w programie Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, są również pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, realizowane we współpracy z partnerami technologicznymi.

 

Jednym z elementów Międzynarodowych Targów była Konferencja Smart Warehouse, której tematem były m.in. automatyzacja procesów magazynowych w czasach logistyki 4.0, technologie transportu wewnętrznego oraz logistyka e-commerce.

 

Uczestnictwo studentów MWSLiT w konferencji i panelach dyskusyjnych, z pewnością wzbogaciło ich o nowe doświadczenia, stanowiące uzupełnienie wiedzy teoretycznej.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype