Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz spółka HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. Sp.k podpisały umowę dotyczącą partnerstwa w prowadzonych dla studentów MWSLiT studiach dualnych.


Studia dualne to  forma edukacji prowadzona w ramach studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku logistyka i transport. Studia dualne mają charakter praktyczny, łączą jednocześnie zdobywanie wiedzy i doświadczenia. Studenci są przygotowani teoretycznie dzięki czemu mogą odnaleźć się w branży w praktyce. Poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą, możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem firmy, jej oczekiwaniami, zdobywają bardzo cenne doświadczenie już w trakcie studiów.

 

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. Sp.k jest nie tylko dostawcą części dla przemysłu motoryzacyjnego, ale również ważnym partnerem przy wytwarzaniu i doskonaleniu nowych komponentów wykorzystywanych w branży samochodowej. Firma także stosuje nowe osiągnięcia techniki co znacznie przyśpiesza proces wytwarzania produktów.

 

Firma wykorzystuje w swoich działaniach automatyzację procesów produkcyjnych,  techniki łączenia części hybrydowych, tak aby zagwarantować płynne i nieprzerwane procesy produkcyjne.

 

 

Cieszymy się, że nasi studenci będą mogli zdobywać doświadczenie w przedsiębiorstwie z branży automotive.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype