W schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu jednorazowo przebywa nawet 300 zwierząt. Założyli je, wkładając w to wielką pracę i entuzjazm, działacze Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wrocławiu. Potrzebna jest każda forma wsparcia – zarówno ta materialna jak i finansowa. Dzięki pomocy wielu osób, firm i instytucji, schronisko może zapewnić swoim podopiecznym odpowiednie warunki.

 

Wraz z przybywaniem nowych podopiecznych, wzrastają również potrzeby schroniska. Studenci Koła Naukowego LOGSTIQUA wielokrotnie organizowali zbiórki charytatywne na potrzeby schronisk dla zwierząt w województwie dolnośląskim.

 

Władze Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu również postanowiły wesprzeć Wrocławskie schronisko dla zwierząt , przekazując na jego potrzeby środki finansowe. Każda najmniejsza pomoc może przyczynić się do uratowania życia naszych czworonożnych przyjaciół.

 

Zachęcamy także wszystkich studentów i pracowników uczelni do wsparcia tej szlachetnej akcji. Lista potrzebnych artykułów znajduje się na stronie internetowej schroniska pod poniższym linkiem:

 

https://www.schroniskowroclaw.pl/pomoc-materialna

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype