26 kwietnia 2023 r. dla studentów MWSLiT we Wrocławiu został zorganizowany wyjazd studyjny do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. we Wrocławiu. Wyjazd odbył się w ramach projektu Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku.

 

3M to jedna z największych na świecie firm technologiczno-produkcyjnych, oferująca ponad 60 tys. różnorodnych produktów, mających zastosowania m.in. w transporcie, motoryzacji, przemyśle oraz budownictwie.

 

W ciągu swojej 30-letniej historii w Polsce 3M stało się jednym z flagowych inwestorów we Wrocławiu, aktywnie współpracującym z urzędem miasta, Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i lokalnymi instytucjami gospodarczymi.

 

Celem wyjazdu było zapoznanie studentów z najnowocześniejszymi technologiami firmy 3M, specyfiką pracy w dziale logistyki oraz zasadami bezpieczeństwa i technologiami ratunkowymi, niezbędnymi do pracy w wysokich temperaturach oraz na wysokościach.

 

Podczas wizyty studenci zwiedzili również magazyn i Centrum Szkoleniowe firmy, które zostało stworzone z myślą o pracownikach firmy. Centrum pełni również rolę laboratorium, w którym testowane są produkty firmy.

 

 

 

 

Nazwa Projektu: "Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku” (nr POWR.03.05.00-00-ZR45/18).

„Zintegrowany program rozwoju uczelni gwarancją sukcesu studentów” (POWR.03.05.00-00-Z225/18)

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype