22 maja 2023 r. dla studentów MWSLiT we Wrocławiu został zorganizowany wyjazd studyjny do firmy Geis PL Sp. z o.o. we Wrocławiu. Wyjazd odbył się w ramach projektu Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku.

 

Geis jest firmą świadczącą usługi logistyczne. Firma dąży do optymalizacji systemów transportowych i oferowania kompleksowych usług transportowych i logistycznych na najwyższym poziomie, opierając się na odpowiednich technologiach i rozwiązaniach IT. W swojej ofercie firma Geis posiada m.in.:

 

  • transport paletowy oraz transport indywidualny,
  • transport całopojazdowy,
  • logistykę kontraktową,
  • rozwój, produkcję i dostawę opakowań,
  • transport morski i lotniczy.

 

Celem wizyty było przybliżenie studentom zagadnień logistycznych w praktyce oraz zapoznanie ich z procesami logistycznymi i pracą na poszczególnych stanowiskach.

 

Podczas spotkania w sali konferencyjnej po słodkim poczęstunku ,odbyła się prezentacja wygłoszona przez Dyrektora Oddziału, Kierowników Działów (jeden z kierowników jest absolwentem MWSLiT we Wrocławiu) oraz HR Business Partnera. Dzięki prezentacji studenci poszerzyli swoją wiedzę z zakresu logistyki i transportu, a także poznali firmę od środka. Po przedstawieniu prezentacji dla uczestników wizyty, został zorganizowany konkurs z nagrodami.

 

  

 

 Nazwa Projektu: „Zintegrowany program rozwoju uczelni gwarancją sukcesu studentów.” (POWR.03.05.00-00-Z225/18)Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype