10 kwietnia 2024 roku w Opolu odbyła się konferencja Innowacje w Logistyce i Produkcji, Współpraca Nauka – Biznes, która zgromadziła wielu menadżerów, kierowników oraz specjalistów z obszaru logistyki i produkcji.

 

Celem konferencji było przedstawienie najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie logistyki i produkcji oraz promowanie współpracy między światem nauki a biznesem. Spotkanie to stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

W konferencji uczestniczył Rektor uczelni Dr Marcin Pawęska prof. MWSLiT oraz dyrektor Działu Współpracy Międzynarodowej dr Marcin Mikusek. Rektor, będąc jednym  z prelegentów przedstawił prezentację Innowacje w logistyce w XXI wieku, przybliżając uczestnikom nowatorskie podejścia i technologie stosowane w dziedzinie logistyki.

 

Konferencja Innowacje w Logistyce i Produkcji, Współpraca Nauka – Biznes stanowiła ważne wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych rozwojem i nowoczesnym podejściem do zarządzania w dziedzinie logistyki i produkcji.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype