W połowie listopada odbyło się spotkanie integracyjne, w którym uczestniczyli przedstawiciele MWSLiT oraz goście zza granicy. 14-18 listopada na naszej uczelni były Amal Mtibaa z Universite de Lorraine oraz Fatima – Ezzahra Benagorde i Aoulaya Karmaoui z Polytechnic School of Agadir (Maroko). 

Doktorantka III roku na Uniwersytecie w Lorraine w swojej pracy przede wszystkim skupia się na wykorzystaniu teorii w praktyce. Uwielbia uczyć się, studiować i prowadzić badania naukowe. W MWSLiT gościnnie poprowadziła wykłady dla studentów I roku studiów magisterskich na kierunku logistyka. 

Ezzahra Benagorde z Polytechnic School of Agadir na co dzień odpowiedzialna jest za planowanie i organizację programów zajęć dla studentów. Aoulaya Karmaoui natomiast m.in. zajmuje się wydawaniem dyplomów. Obie Panie przybyły do nas w ramach programu Erasmus w celu odbycia szkolenia w zakresie administracji biurowej. 

Pobyt naszych gości był świetną okazją do wymiany doświadczeń dotyczących procesu kształcenia oraz organizacji roku akademickiego, a także zainteresowań w dziedzinie naukowo-dydaktycznej.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype