6-7 listopada 2018 r. studenci MWSLiT we Wrocławiu w ramach projektu Liderzy TSL - program rozwoju kompetencji odwiedzili Targi Pracy w Warszawie oraz firmę Omnipack Sp. z o.o. Podczas dwudniowej wizyty studyjnej uczestnicy spotkali się z potencjalnymi pracodawcami, poznali specyfikę zarządzania firmą logistyczną świadczącą usługi dla eCommerce.

 

W pierwszym dniu wizyty studyjnej odbyło się spotkanie z redaktor naczelną i wydawcą portalu „pracujwlogistyce.pl, która omówiła ze studentami kompetencje m.in. z obszaru „Wiedza i umiejętności biznesowe”, „Umiejętności miękkie” oraz kluczowe znaczenie w oczach pracodawców.

 

Drugiego dnia odbyło się spotkanie ze współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym spółki Omnipack, którego tematem przewodnim było: metodologia zarządzania celami, budowa zespołu, zarządzanie pracą własną i zespołu. Odbyła się również prezentacja firmy z uwzględnieniem wszystkich aspektów jej działalności, a także wizyta w magazynie ze szczegółowym omówieniem oraz demonstracją przebiegu procesów magazynowych.

 

Dziękujemy.

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype