11 kwietnia 2019 r., odbyła się 16 już edycja prestiżowego spotkania Back to Business we Wrocławiu, którego partnerem była Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W tym roku tematem spotkania był RYNEK MAGAZYNOWY I LOGISTYKA - OD KRYZYSU DO WIELKIEGO SUKCESU!. Podczas spotkania porównano sytuację rynku magazynowego w Polce w latach 2008/2009 i obecnie , oraz przeanalizowano jakie czynniki wpływały i nadał wpływają na korzystny rozwój sektora magazynowego.

 

Panel dyskusyjny wydarzenia obejmował natomiast swą tematyką Kierunki rozwoju nowoczesnego rynku magazynowo-logistycznego, w tym m.in. trendy w projektowaniu i realizacji obiektów logistycznych i przemysłowych, nowoczesne procesy logistyczne, nowoczesne biura będące integralną częścią nowoczesnych obiektów magazynowych i przemysłowych.

 

Podczas spotkania pracownicy MWSLiT zapoznali uczestników z ciekawą ofertą edukacyjną uczelni oraz z kierunkiem dedykowanym menedżerom wszystkich szczebli, odpowiedzialnym za skuteczne zarządzanie podmiotami w ramach łańcucha dostaw. Podczas powitania gości i przedstawienia partnerów spotkania, Rektor Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu dr Marcin Pawęska zaprezentował cele, mocne strony i kierunki kształcenia na uczelni. Dziękujemy za miłe i owocne spotkanie.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype