Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu po raz 10 została uhonorowana certyfikatem Uczelnia Liderów 2020, jako najlepsza uczelnia niepubliczna w Polsce. MWSLiT jest jedyną uczelnią niepubliczną na Dolnym Śląsku, która w tej edycji uzyskała certyfikację.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu została nagrodzona również Wyróżnieniem Specjalnym Najwyższa Jakość Studiów! Odznaczenie to jest przyznawane uczelniom, które wdrożyły najbardziej zaawansowane, oryginalne, nowoczesne i efektywne systemy zapewniania jakości kształcenia, sprzyjające innowacyjności w dydaktyce akademickiej.

 

Certyfikat Uczelnia Liderów otrzymują szkoły wyższe, które kładą nacisk na nowoczesne kształcenie, ukierunkowane na rozwijanie kompetencji liderskich. Certyfikat potwierdza, że instytucja akademicka prowadzi studia w taki sposób, by uczyć swoich studentów kreatywności, samodzielności intelektualnej, umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności, komunikatywności, pewności siebie oraz by wyposażać ich w cechy, przydatne w pełnieniu ról przywódczych we współczesnym społeczeństwie i państwie.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype