Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu kolejny raz, jako jedyna uczelnia niepubliczna na Dolnym Śląsku, została uhonorowana certyfikatem Uczelnia Liderów. To już jedenasty raz, kiedy MWSLiT we Wrocławiu znalazła się w gronie najlepszych uczelni w kraju.

 

Certyfikat Uczelnia Liderów przyznawany jest szkołom wyższym, które skupiają się na budowaniu kompetencji liderskich oraz umiejętności praktycznych na rynku pracy, poprzez nowoczesne kształcenie. Przyznanie tytułu to potwierdzenie, że studia w MWSLiT we Wrocławiu pozwalają na rozwijanie kreatywności, samodzielności intelektualnej, umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności, komunikatywności, pewności siebie.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu została nagrodzona również Wyróżnieniem Specjalnym Najwyższa Jakość Studiów! Odznaczenie to jest przyznawane uczelniom, które wdrożyły najbardziej zaawansowane, oryginalne, nowoczesne i efektywne systemy zapewniania jakości kształcenia, sprzyjające innowacyjności w dydaktyce akademickiej.

 

 

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype