15.12.2021 r. odbył się koncert STUDENCI DLA UCZELNI – TRADYCJE ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNE, skierowany do władz uczelni oraz jej pracowników. Wydarzenie zorganizowali studenci z Koła Naukowego LOGISTIQUA.

 

Przed rozpoczęciem koncertu członkowie Koła Naukowego poczęstowali gości piernikami, które są symbolem powodzenia.

 

W ramach podziękowania za możliwość rozwoju w Kole Naukowym studenci wręczyli własnoręcznie wykonane upominki, władzom uczelni oraz osobom zaangażowanym w działalność Koła Naukowego.

 

Licznie zgromadzeni goście podczas koncertu obejrzeli ciekawe prezentacje przygotowane przez studentów z różnych krajów, które dotyczyły tradycji świątecznych na całym świecie.

 

Studenci Koła Naukowego Logistiqua zaśpiewali wiele świątecznych piosenek, zarówno w duetach jak i indywidualnie. Usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak Santa Claus is coming to town, Snowman czy Kto wie, czy za rogiem. W programie nie zabrakło także wystąpień tanecznych, ze specjalnie przygotowaną choreografią.

 

Podczas koncertu wystąpiła też Julia Cichocka. Młoda wokalistka jest absolwentką szkoły muzycznej i wciąż doskonali swój wokal, którym zachwyca publiczność.

 

Na zakończenie koncertu wszyscy zaśpiewali wspólnie kolędę Przybieżeli do Betlejem.

 

Mamy nadzieję, że tegoroczny koncert stanie się coroczną tradycją.

 

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie a studentom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, za wspaniałą zabawę.

 

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype