Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci,

 

jesteśmy świadkami wydarzeń, które z pewnością odcisną się na najmroczniejszych kartach historii. Nie jesteśmy w stanie wyrazić w kilku słowach tego, jak bardzo jesteśmy poruszeni aktualną sytuacją. Przyszedł czas na najważniejszy test – test solidarności i jedności. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu od lat wpisywała się w jedno z najważniejszych haseł Wrocławia – miejsca spotkań. Spotkań opartych na wzajemnej akceptacji naszej różnorodności, gdzie dialog przeprowadzany  jest zgodnie z zasadami zrozumienia i szacunku.

 

W tym duchu wkroczymy w nowy semestr akademicki, który będzie szczególnym sprawdzianem naszej solidarności i wzajemnego wsparcia. Razem udowodnimy, że społeczność akademicka jest ponad wszelkimi podziałami. Udowodnimy, że nauka zwycięża, pomimo wszelkich przeciwności.

 

Największe duchowe wsparcie przekazujemy dziś wszystkim obywatelom Ukrainy i osobom z nią związanym. Lecz w tym ogromie solidarności, szczególną wagę przywiązujemy do zagwarantowania największej możliwej pomocy naszemu Partnerowi – National Aviation University w Kijowie.

 

Jednocześnie deklarujemy pełne zrozumienie i udzielenie wszelkiej możliwej pomocy wszystkim ofiarom tych wydarzeń. Dołożymy najgłębszych starań, by pomimo trudnych czasów Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu była ostoją spokoju i bezpieczeństwa dla wszystkich Państwa.

 

Jeżeli jesteśmy w stanie pomóc w jakikolwiek sposób osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, prosimy o kontakt z uczelnią:

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 512 016 466

 

 1

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype