Przypominamy o możliwości ubiegania się o jednorazowe, bezzwrotne zapomogi z funduszu pomocy materialnej dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.
Wysokość zapomóg jest przyznawana indywidualnie w zależności od rodzaju przedstawionej sytuacji. Jednorazowo yo kwota nawet 4.000 zł. Zapomoga może być udzielana wielokrotnie w czasie ograniczenia działalności uczelni ze względu na pandemię COVID-19.

Co trzeba zrobić?


Aby otrzymać wsparcie należy udokumentować przejściową trudną sytuację życiową (np. utrata pracy, śmierć członka rodziny, konieczność poniesienia nieplanowanego wydatku związanego z pojawieniem się siły wyższej itp.).
Wypełniając wniosek, należy wykazać, że znajdują się Państwo w takiej sytuacji, a następnie dołączyć odpowiedni dokument, potwierdzający opisaną we wniosku okoliczność, np. student, który stracił pracę w wyniku pandemii, powinien dołączyć  odpowiedni dokument od pracodawcy ( tj. kopie wypowiedzenia, zaświadczenia o zawieszeniu działalności gospodarczej itp.).
 
Prosimy o wysyłanie wniosków drogą mailową pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Jakie dokumenty są potrzebne?


Wymagane dokumenty (do pobrania na stronie: https://www.mwsl.eu/stypendia):

  • Załącznik 4 – Wniosek o zapomogę;
  • Oświadczenie – do wniosków;
  • Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

 

zajawka

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype