logotypy

25 kwietnia 2022r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie Kuehne+Nagel na Bielanach Wrocławskich. Odbyła się ona w ramach Projektu Unijnego - Zintegrowany program rozwoju uczelni gwarancją sukcesu studentów.

 

Głównym celem wizyty było przekazanie studentom ogólnej wiedzy na temat zarządzania wieloosobowym przedsiębiorstwem, oferującym szeroki zakres usług dla branży logistyki kontraktowej. Przyszli logistycy zostali oprowadzeni po części magazynowej, gdzie mogli z bliska przyjrzeć się poszczególnym działom i stanowiskom pracy. Byli również obecni przy rozładunku, podczas którego mogli obserwować pracę działu logistycznego. Prowadzającym spotkanie był Jakub Januś – kierownik operacyjny z ponad 16-letnim doświadczeniem w firmie Kuehne+Nagel.

 

Kuehne+Nagel jako operator one stop shopping oferuje pełen zakres usług logistycznych. Działa w ramach spedycji lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej oraz logistyki kontraktowej, logistyki projektów i logistyki zintegrowanej. Obecnie Grupa Kuehne+Nagel zatrudnia ponad 76 000 pracowników  w blisko 1400 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. W Polsce działa od ponad 28 lat świadcząc swoje usługi w 24 lokalizacjach i zatrudniając ponad 1 600 specjalistów.

 

 

 

Nazwa projektu: Zintegrowany program rozwoju uczelni gwarancją sukcesu studentów POWR.03.05.00-00-Z225/18

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype