Studenci MWSLiT we Wrocławiu odwiedzili firmę Ceva Logistics Poland Sp. z o.o. w ramach Projektu Unijnego - Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku

 

Firma jest wiodącym globalnym operatorem logistycznym, dostarczającym rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoich klientów na wszystkich kontynentach.

 

Przedstawiciele firmy zapoznali studentów z zasadami bezpieczeństwa i procesami zachodzącymi w magazynie. Podczas wizyty omówiono takie zagadnienia jak m.in.:

 

  • rozpoznanie typów dostaw,
  • rozwiązania usprawniające procesy logistyczne,
  • przedstawienie sposobów automatyzacji procesów logistycznych,
  • zasady przyjmowania, pobrania, pakowania i załadunku towarów.

 

 

 

Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na kolejne spotkania.

 

 

 

Nazwa Projektu: „Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku”(POWR.03.05.00-00-ZR45/18).

 

 

zajawka

  

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype