10 maja 2023 r. dla studentów MWSLiT we Wrocławiu zorganizowano wizytę studyjną w firmie Auchan Polska Sp. z o.o. w ramach projektu Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku.

 

Auchan stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez klientów i utrzymującą pozycję lidera jako najtańsza sieć handlowa w Polsce.

 

Celem wizyty było pokazanie studentom, jak bardzo istotna jest logistyka w tak dużym przedsiębiorstwie.

 

Dzięki wizycie studenci mieli okazję zobaczyć jak wygląda przyjęcie, składowanie i magazynowanie towaru w poszczególnych działach. Odwiedzili miejscaw których są przechowywane produkty w taki sposób, aby nie straciły na jakości. Zobaczyli również  jak wygląda pakowanie zamówień internetowych, a także spotkali się z kierownikiem działu E-COMMERCE, który szczegółowo opowiedział jak przebiega praca na tym stanowisku i na co trzeba zwracać uwagę przy pakowaniu produktów dla klienta. Studenci mogli również zobaczyć jak wygląda praca w biurze.

 

Studenci podczas wizyty w Auchan Polska Sp. z o.o. mogli poznać metody:

  • zarządzania zespołem;
  • współpracy z działami handlowymi;
  • przechowywania towaru w odpowiednich warunkach;
  • przyjmowania towaru z magazynów centralnych i od dostawców bezpośrednich.

 

 

 

 

Nazwa Projektu: „Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku”(POWR.03.05.00-00-ZR45/18).

 

„Zintegrowany program rozwoju uczelni gwarancją sukcesu studentów” (POWR.03.05.00-00-Z225/18)

 

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype