12 oraz 13 września Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu uczestniczyła w kolejnej edycji Salonu Maturzystów Perspektywy 2023 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

 

Salon Maturzystów Perspektywy jest to największa kampania informacyjna w kraju, która skierowana jest do maturzystów, poszukujących wymarzonej uczelni. Podczas wydarzenia przyszli maturzyści mogą dowiedzieć się m.in. jak będzie wyglądała matura 2024, poznać uczelnie oraz dowiedzieć się jak przebiega rekrutacja na daną uczelnie.

 

Pracownicy Biura Karier MWSLiT spotkali się z maturzystami, którzy poszukiwali najkorzystniejszej oferty edukacyjnej. Podczas rozmów z młodzieżą przedstawiono największe atuty uczelni oraz odpowiadano na liczne pytania. Największym zainteresowaniem cieszyły się kierunek logistyka i transport.

 

Zapraszamy do studiowania w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu!

 

 

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype