28 lutego 2024 r. odbędzie się XV edycja Targów Pracy, zorganizowana przez MWSLiT we Wrocławiu!

 Podczas targów studenci będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm z branży TSL, zapoznać się z działalnością przedsiębiorstw, a także podczas indywidualnych spotkań z pracodawcami i osobami z agencji pracy przedstawić swoją kandydaturę na dane stanowisko.

 

Dla wielu studentów będzie to okazja znalezienia pracy, stażu czy praktyki, a firmy będą mogły zaprezentować swoją ofertę i model pracy. Warsztaty, prowadzone przez wystawców, będą świetnym sposobem na rozwój osobisty i zyskanie doświadczeń zawodowych.

 

Serdecznie zapraszamy zarówno studentów jak i naszych absolwentów do wzięcia udziału w wydarzeniu.

 

Zgłoszenia uczestnictwa w charakterze wystawcy w tegorocznej edycji targów pracy przyjmujemy do 19 lutego.

 

 

zajawka

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype