🎓 Spotkanie informacyjne na temat praktyk w ramach programu Erasmus+

 

📅 Data: 11 kwietnia 2024 roku

 

🕒 Godzina: 12:00

 

📍 Lokalizacja: Wrocław, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu, sala 304

 

 

W trakcie spotkania zostaną przedstawione następujące informacje:

 

  • lista krajów, do których istnieje możliwość wyjazdu,
  • zasady uczestnictwa w programie,
  • rodzaje stypendiów, na które można liczyć,
  • procedura rekrutacyjna oraz jej przebieg.

 

Pełna lista dokumentów wymaganych w procesie rekrutacji znajduje się na stronie: https://www.mwslit.com/recruitment-for-outgoing-students

 

Aplikacje można składać do 26 kwietnia 2024 roku.

 

Pytania dotyczące programu Erasmus+ prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłosić się do Biura Współpracy Międzynarodowej (pokój 212).

 

 

zajawka

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype