4 - 7 czerwca 2024 r. w Poznaniu odbędzie się MODERNLOG 2024 - Największe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu, nad którymi patronat branżowy sprawuje Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej. Targi co roku przyciągają setki wystawców oraz tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata.

 

Jest to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski  i zagranicy. Podczas 4 dni targów odbędą się pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych, prezentacje maszyn i systemów operacyjnych, a także prelekcje  i panele dyskusyjne z ekspertami.

 

Uczestnicy będą mieli również możliwość zapoznać się z najnowszymi technologiami  na miarę logistyki przyszłości takimi jak: automatyka magazynowa, oprogramowania MES, TMS, WMS, IoT, robotyka, automatyczne systemy składowania, transport wewnętrzny, dygitalizacja procesów produkcyjnych oraz zautomatyzowany magazyn  z pokazami na żywo.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia: https://modernlog.pl/pl/#

 

 

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype