26.10.2023 r. odbył się stopień szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, której uczestnikami było ponad 5000 uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski.  

 

Aby wziąć udział w Olimpiadzie, uczniowie musieli wypełnić  formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej.

 

Olimpiada odbyła się równocześnie we wszystkich szkołach. Podczas stopnia szkolnego, uczestnicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, składający się z 20 pytań.

 

Przedstawiciele MWSLiT oraz Komitetu Głównego Olimpiady przeprowadzili również wizytację podczas stopnia szkolnego, w dwóch losowo wybranych szkołach: Zespole Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach oraz Zespole Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu.

 

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w MWSLiT we Wrocławiu została wpisana do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, która uprawnia laureatów i finalistów do zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego i pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

 

Wyniki stopnia szkolnego zostaną przekazane uczestnikom i dyrekcjom szkół 6 listopada 2023 r.

 

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej dostępne są na stronie internetowej uczelni oraz na dedykowanej platformie konkursowej:

www.mwsl.eu/olimpiada-logistyczna  

www.olimpiadalogistyczna.mwsl.eu

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype