12 czerwca 2019 r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu w ramach projektu Liderzy Automotive mieli okazję po raz pierwszy odwiedzić siedzibę firmy Frankonia Poland sp. z o.o.  w Dzierżoniowie.


Ranking Uczelni Niepublicznych – Perspektywy 2019, jest jednym z najbardziej prestiżowych rankingów edukacyjnych w Polsce. Ranking odzwierciedla wszystkie istotne funkcje uczelni wyższych: badawcze, dydaktyczne, społeczne oraz związane z transferem wiedzy.


6 czerwca 2019 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Logistyka Przyszłości – nowe specjalności w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


4 czerwca 2019 roku w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, odbył się wykład otwarty gości z uczelni partnerskiej Lerotholi Polytechnic z Lesotho.


3 czerwca 2019 roku w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, odbył się wykład otwarty profesora Keith’a Robinsona z CILT NZ – The Chartered Institute of Logistics and Transport w Nowej Zelandii.


03.06.2019 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyła się VIII edycja Targów Pracy.


31 maja 2019 r. w kompleksie konferencyjnym Krzyżowa odbyło się coroczne spotkanie przewoźników z branży transportowej.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype