REKRUTACJA 2021/2022 TRWA!

    SPRAWDŹ    
  
zajawka m
29.04.2021 r. odbyło się spotkanie on-line przedstawicieli Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu z przedstawicielami Irkutsk State Transport University.

zajawka m
17 kwietnia 2021 r. rozpoczął się cykl Globalnych Webinariów organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Inauguracyjny wykład poprowadził prof. Richard Wilding -  wybitny brytyjski naukowiec, znany ze swojego innowacyjnego podejścia do logistyki globalnej, zarządzania łańcuchem dostaw i znaczącego wpływu na te dziedziny.

zajawka m
28 kwietnia 2021 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się wykład otwarty (on-line) z udziałem przedstawicieli firmy partnerskiej – Ekol Logistics 4.0. Zajęcia dotyczyły różnic kulturowych w biznesie i odbyły się w języku angielskim.

zajawka m
Zakończono X edycję Olimpiady Logistycznej i VIII edycję Olimpiady Budowlanej zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną finał odbył się on-line, a nagrody dla laureatów zostały wysłane pocztą.

zajawka m
22 kwietnia 2021 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Personel w dobie współczesnych i przyszłych wyzwań”, zorganizowana przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu.


zajawka m
26 kwietnia to oficjalny Dzień Drogowca i Transportowca! Dzień ten jest obchodzony od prawie 40 lat. Z uwagi na dużą rolę w życiu społeczeństwa, praca w sektorze transportu drogowego zawsze wiązała się z dużym szacunkiem i prestiżem.

zajawka m
21 kwietnia 2021 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się wykład otwarty (on-line) z przedstawicielami partnerskiej firmy – Ekol Logistics 4.0. Zajęcia dotyczyły spedycji lotniczej, morskiej i kolejowej.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype