zajawka_m

Miło nam poinformować, iż w wyniku oceny działalności naukowej uczelni przez Komisję Ewaluacji Nauki, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu otrzymała kategorię naukową B+ w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości. Kategorie naukowe przyznawane są uczelniom decyzją Ministra Edukacji i Nauki.

zajawka_m

13.03.2023 r. Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu wręczono Certyfikaty Studia z Przyszłością. Koncert finałowy odbył się w Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele uczelni wyższych z całej Polski. MWSLiT we Wrocławiu reprezentował dr inż. Piotr Saska.

zajawka_m

16 marca 2023 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się VIII Międzyszkolny Turniej Logistyczny. 

zajawka_m

14 marca 2023 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się stopień centralny tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

zajawka_m

Drodzy studenci!
Rusza rekrutacja na studia w ramach programu Erasmus+.
21 marca 2023 r. odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące studiów i praktyk w ramach programu Erasmus+.

zajawka_m

Studenci MWSLiT we Wrocławiu odwiedzili firmę Ceva Logistics Poland Sp. z o.o. w ramach Projektu Unijnego - Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku

zajawka_m

Grupa studentów MWSLiT we Wrocławiu uczestniczyła w wizycie studyjnej w firmie Michalczewski Sp. z o.o. Odbyła się ona w ramach Projektu Unijnego – Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42          
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype