REKRUTACJA 2022/2023 TRWA!

    SPRAWDŹ    
  

zajawka_m
20-21 października 2022 r. odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Współczesne wyzwania Logistyki organizowana przez Koło Naukowe Logistiqua, działające przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu została uhonorowana tytułem „UCZELNIA WYŻSZA ROKU 2022”.

zajawka m

Wakacje kojarzą nam się z odpoczynkiem i relaksem, jednak dla maturzystów to najpierw czas wyboru swojej dalszej ścieżki edukacyjnej.

 

zajawka m

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu nawiązała współpracę z firmą świadczącą usługi logistyczne. Raben Logistics Polska Sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Raben a zarazem jedną z największych firm logistycznych w Polsce. Oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego.

 

zajawka m

Stypendium Solidarnościowe dla studentów i doktorantów, przyznawane jest obywatelom polski oraz cudzoziemcom studiującym na wrocławskich uczelniach publicznych i niepublicznych i działającym na rzecz wolności obywatelskich oraz przemian demokratycznych w Europie i na świecie.

 


zajawka m

Z początkiem lipca do grona absolwentów MWSLiT we Wrocławiu dołączyli kolejni studenci studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.  zajawka m

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu uruchomiła nowe studia podyplomowe Logistyka Humanitarna.


Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42          
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype