LOGISTYKA – studia dofinansowane

    SPRAWDŹ    
  

zajawka_m
Rektor Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, dr Marcin Pawęska, udzielił wywiadu nowo powstałej gazecie wydawanej przez firmę Spedimex.


zajawka_m
Wirtualne Targi Pracy w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu cieszyły się dużą popularnością nie tylko wśród studentów. Takie rozwiązanie zdobyło również uznanie wśród pracodawców.


zajawka_m
Kolejna już X Edycja Targów Pracy odbyła się w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Jednak ta edycja znacząco różniła się od poprzednich. W związku z epidemią koronawirusa tegoroczne Targi Pracy odbyły się on-line.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu wzięła udział w kolejnej już edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”.


zajawka_m
Miło nam poinformować, że MWSLiT otrzymała dostęp do zasobu e-booków w ramach bazy EBSCO Harvard Business Publishing.


zajawka_m
W związku z zaistniałą sytuacją zajęcia w MWSLiT we Wrocławiu odbywają się w formie wirtualnych spotkań.


zajawka_m
WSZYSTKIM PRACOWNIKOM NAUKOWO-DYDAKTYCZNYM I ADMINISTRACYJNYM, ABSOLWENTOM I STUDENTOM ORAZ PRZYJACIOŁOM NASZEJ UCZELNI ŻYCZYMY ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. PREZYDENT, REKTOR,SENAT,KANCLERZ

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype