LOGISTYKA – studia dofinansowane

    SPRAWDŹ    
  

zajawka_m

Niezmiernie miło nam poinformować, że Rektor Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu dr Marcin Pawęska początkiem września 2020 powołał na funkcję Prodziekana dr Michała Kruszyńskiego.


zajawka_m

Decyzją Rektora Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu  zajęcia w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021 obywać się będą w formie stacjonarnej.


zajawka_m
Mimo pandemii MWSLiT we Wrocławiu kontynuuje współpracę z Wayne State University z Detroit. Z początkiem sierpnia zakończył się cykl wirtualnych spotkań w ramach Wayne State University - Mike Ilitch School of Business.


zajawka_m
W czasie trwania nauki na uczelni wyższej, studenci mogą ubiegać się o liczne formy wsparcia finansowego, takie jak np. stypendia naukowe czy socjalne.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz Niepubliczne Technikum Kolejowe w Tychach im kpt. Jana Rybczyńskiego i załogi pociągu „Groźny” nawiązały współpracę.


zajawka_m
„UCZELNIA WYŻSZA ROKU 2020” takim tytułem została uhonorowana Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku podpisały umowę o współpracy.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype