REKRUTACJA 2023/2024 TRWA!

    SPRAWDŹ     X
  
zajawka_m

11 - 12 kwietnia 2024 r. odbędzie się Ogólnopolski Kongres Nauczycieli branży TSL organizowany przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu pod patronatem The Chartered Institute of Logistics and Transport – CILT(UK) – Polska oraz Polskiej Unii Transportu.

zajawka_m

3-5 marca 2024 r. w Aleksandrii w Egipcie odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja Transportu i Logistyki Morskiej.

zajawka_m

Rada Dyscypliny Naukowej MWSLiT we Wrocławiu, zaprasza do uczestnictwa w czterosemestralnym seminarium doktoranckim, przygotowującym do podjęcia działalności badawczej w dyscyplinie Nauki o zarządzaniu i jakości.

zajawka_m

Z początkiem lutego do grona absolwentów MWSLiT we Wrocławiu dołączyli kolejni studenci studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. 

zajawka_m

05.02.2024 r. rozpoczął się II etap Olimpiady Budowlanej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Podczas tego etapu uczniowie mierzą się z kolejnym testem, tym razem składającym się z 20 pytań, gdzie poprawnych odpowiedzi w jednym pytaniu może być już kilka.

zajawka_m

MWSLiT we Wrocławiu podpisała umowę o współpracy z firmą TCA Sp. z o.o.

zajawka_m

W Dniu Świętego Walentego życzymy wszystkim naszym przyjaciołom oraz partnerom uczelni, wiele miłości i samych radosnych chwil w gronie najbliższych osób.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype