zajawka_m
Drodzy Studenci,
zwracam się do Was w związku z nadzwyczajną i trudną sytuacją z jaką przyszło nam się obecnie mierzyć- światową pandemią.


zajawka_m
Obecnie międzynarodowe media w wielu artykułach cytują wypowiedź profesora Richarda Wildinga dotyczącą nadmiernego i nieprzemyślanego robienia zapasów w czasach pandemii.


zajawka_m
Szanowni Studenci,
z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19, informujemy, że decyzja powrotu do kraju i przerwania mobilności w ramach programu Erasmus+, jest decyzją indywidualną studenta. Niemniej jednak uczelnia, jak i Polskie Służby Państwowe rekomendują powrót.


zajawka_m
Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu od 12 marca 2020 r. zarządza czasowe odwołanie zajęć dydaktycznych na terenie Uczelni aż do odwołania. Program studiów będzie realizowany za pomocą materiałów dydaktycznych dostępnych w Wirtualnym Dziekanacie oraz na platformie e-learningowej.


zajawka_m
Z okazji Dnia Kobiet w ostatni poniedziałek studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu wręczali przepiękne tulipany. Kwiatkami obdarowane zostały zarówno studentki jak i Panie pracujące na uczelni.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, nawiązała ścisłą współpracę z Santander Bank Polska S.A. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze sektora uczelni wyższych.


zajawka_m
W lutym do grona absolwentów MWSLiT we Wrocławiu dołączyli kolejni studenci studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype