Podczas przerwy wakacyjnej w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyło się spotkanie władz uczelni z przedstawicielami Wayne State University (USA) oraz Cebu Technological University (Filipiny).


Mamy przyjemność poinformować, że MWSLiT we Wrocławiu podpisała umowę o współpracy z Cargo PL SP. z o.o.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu już po raz 9 została uhonorowana certyfikatem Uczelnia Liderów jako najlepsza uczelnia niepubliczna w Polsce kształcąca specjalistów w zakresu logistyki i transportu.


zajawka_m
Za nami pierwsze w tym roku obrony prac dyplomowych w MWSLiT. W ostatnim czasie do grona absolwentów Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu  we Wrocławiu dołączyli kolejni studenci studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.


zajawka_m
4 lipca 2019 r. po raz czwarty odbył się Letni Wieczór Biznesu na patio hotelu Puro. Patronem wydarzenia była także Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


zajawka_m
19-23 czerwca 2019 r., delegacja Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu odwiedziła uczelnię partnerską w Rosji - Irkutsk State Transport University.


zajawka_m
W maju i czerwcu 2019 roku studenci Wayne State University w Detroit (Michigan USA) oraz MWSLiT  wzięli udział we wspólnym projekcie, którego celem było poznanie i zrozumienie różnic kulturowych funkcjonujących w świecie biznesu.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype