zajawka m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu nawiązała współpracę z  portalem obserwatorlogistyczny.pl

zajawka m
7 października 2021 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022. Z uwagi na obowiązujące restrykcje, liczba gości podczas inauguracji w Oratorium Marianum była niestety ograniczona. Dla wszystkich chętnych uczelnia przygotowała dostęp do transmisji wydarzenia na żywo. Niezmiernie miło było gościć kilkuset gości on-line.

zajawka m
1 października 2021 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się dzień wstępny dla studentów studiów licencjackich i inżynierskich pierwszego semestru.

zajawka m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów konkursu Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych organizowanego przez Akademickie Centrum Informacyjne w kategorii: NAJLEPSZE POLSKIE UCZELNIE NIEPAŃSTWOWE. MWSLiT we Wrocławiu uzyskała wyróżnienie jako jedna z dwóch uczelni niepaństwowych w Polsce.


zajawka m
7 października 2021 r. o godz. 11:00 odbędzie się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Uroczystość odbędzie się w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego.

zajawka m
16.09.2021 r. odbyły się egzaminy i obrony prac dyplomowych studentów Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


zajawka m
Absolwenci studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie przewozem ładunków, którzy przystąpili do egzaminu dyplomowego z końcem czerwca już dziś stali się posiadaczami Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w obszarze międzynarodowego przewozu osób i rzeczy. Studia zwalniają absolwentów z egzaminu państwowego.

 

W programie studiów podyplomowych znalazły się takie zagadnienia merytoryczne, których znajomość jest wymagana od kadry zarządzającej firmą przewozową, zgodnie ze standardem europejskich Certyfikatów Kompetencji Zawodowych w dziedzinie transportu rzeczy i osób.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype