zajawka_m
Życzenia z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych.


Delegacja Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu odwiedziła Narodowy Uniwersytet Lotniczy w Kijowie.


15 kwietnia 2019 r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu w ramach projektu Liderzy TSL – program rozwoju kompetencji, mieli okazję po raz pierwszy odwiedzić zakład produkcyjny grupy Velux w Namysłowie.


11 kwietnia 2019 r., odbyła się 16 już edycja prestiżowego spotkania Back to Business we Wrocławiu, którego partnerem była Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


10 kwietnia 2019 roku studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu wysłuchali wykładu dr. Farooqa Habiba na temat możliwości studiowania w Cranfield University.


zajawka_m
8 kwietnia 2019 roku do Wrocławia przybyła grupa studentów z Cranfield University, który jest partnerem Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


zajawka_m
Firma Rohlig Suus Logistics – polski operator logistyczny, który zapewnia rodzimym przedsiębiorcom obsługę logistyczną na wszystkich kontynentach.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype