zajawka m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu corocznie od 15 lat angażuje się w akcję charytatywną Fabryka Św. Mikołaja, prowadzoną przez Gazetę Wyborczą oddział we Wrocławiu. Fabryka Św. Mikołaja w ciągu ostatnich lat zebrała prawie 2,2 mln złotych na paczki mikołajkowe oraz na rzecz instytucji na co dzień pomagających dzieciom.


zajawka m
4 grudnia 2018 r. w ramach warsztatów ze studentami Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyło się spotkanie z przedstawicielką linii lotniczych Ryanair – najbardziej popularnej linii lotniczej w Europie.


zajawka m
6 grudnia 2018 r. do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu zawitał Święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek. Pomimo braku śniegu udało im się dotrzeć do siedziby uczelni.


zajawka m
29 – 30 listopada 2018 r. członkowie Koła Naukowego Logistiqua w MWSLiT we Wrocławiu uczestniczyli w IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Młodych Logistyków Pollogus 2018 w Wałbrzychu, gdzie spotykają się studenci reprezentujący najlepsze polskie uczelnie.


zajawka m
W ostatnich tygodniach Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu gościła w siedzibie uczelni uczniów szkół  średnich – techników logistyki i budownictwa.


zajawka m
29 listopada 2018 r. grupa studentów Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do bazy linii lotniczych Ryanair – najbardziej popularnej linii lotniczej w Europie.


zajawka m
7 – 8 maja 2018 r. w ramach akredytacji prowadzonej na kierunku logistyka, Polska Komisja Akredytacyjna szczegółowo oceniła działalność MWSLiT we Wrocławiu zgodnie z obowiązującą procedurą oceny programowej.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
 ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype