REKRUTACJA 2022/2023 TRWA!

    SPRAWDŹ    
  

zajawka m
W poniedziałek 23.05.2022 r. o godzinie 11.30 w sali 206 odbędzie się wykład otwarty pt. „Digital approach to supply chain management” Dirka Hanschura, wybitnego eksperta i praktyka zarządzania pasem handlowym w branży TSL a także inżynierii łańcucha dostaw.


zajawka m
18 maja 2022 r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie DS Smith we Oławie.


zajawka m
17 maja 2022 r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie Lotniczy Dworzec Towarowy Sp. z o.o. we Wrocławiu.


zajawka m
W środę, 18.05.2022 r.  o godzinie 11:30 odbędzie się wykład otwarty prof. Richarda Wildinga z Cranfield School of Management (Wielka Brytania), wybitnego eksperta, który współpracuje z korporacjami z całego świata nad projektami z branży TSL, m.in. w sektorze farmaceutycznym, motoryzacyjnym, nowych technologii i sektorze usługowym. Wysoko ceniony mówca, regularnie wygłasza prezentacje na konferencjach branżowych.


zajawka m
9 oraz 16 maja 2022 r., studenci MWSLiT we Wrocławiu mieli okazję uczestniczyć w globalnych webinariach zagranicznych gości z francuskiej uczelni partnerskiej, University of Lorraine.

zajawka m

12 maja 2022 r. studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu uczestniczyli w kolejnej wizycie studyjnej odwiedzając firmę Incora we Wrocławiu. Odbyła się ona w ramach Projektu Unijnego - Wykwalifikowane kadry dla branży automotive na Dolnym Śląsku.

 

zajawka m

14.05.2022 r. na wrocławskim bulwarze Xawerego Dunikowskiego odbyły się obchody Dnia Odry. Była to niepowtarzalna okazja do bliższego poznania największej wrocławskiej rzeki. Potencjał Odry jest duży – zrewitalizowane nabrzeża dają możliwość uprawiania różnych sportów, w okolicy rzeki powstają przystanie, plaże, restauracje i wypożyczalnie sprzętu sportowego.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42          
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype