DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

zajawka_m
Ze względu na utrzymujący się stan epidemiologiczny w Polsce, Minister Edukacji i Nauki wydał nowe Rozporządzenie w sprawie funkcjonowania podmiotów szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.


zajawka_m

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało o możliwości zapisania się na szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli akademickich. Informacja dotyczy nauczycieli akademickich do 69. roku życia. Jak się zgłosić?


zajawka_m
16 lutego 2021 r. zakończył się I etap Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Wszyscy uczniowie zostali powiadomieni o wynikach.


zajawka_m
16 lutego 2021 r. zakończył się I etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Wszyscy uczniowie zostali powiadomieni o wynikach.


zajawka_m
MWSLiT we Wrocławiu podpisała umowę o współpracy z FENZO Sp. z o.o.


zajawka_m
Przypominamy o możliwości ubiegania się o jednorazowe, bezzwrotne zapomogi z funduszu pomocy materialnej dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu wzięła udział w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów Studia z Przyszłością.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype