LOGISTYKA – studia dofinansowane

    SPRAWDŹ    
  

zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz Niepubliczne Technikum Kolejowe w Tychach im kpt. Jana Rybczyńskiego i załogi pociągu „Groźny” nawiązały współpracę.


zajawka_m
„UCZELNIA WYŻSZA ROKU 2020” takim tytułem została uhonorowana Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku podpisały umowę o współpracy.


zajawka_m
Ranking Uczelni Niepublicznych – Perspektywy 2020, jest jednym z najbardziej prestiżowych i miarodajnych rankingów edukacyjnych w Polsce. Ranking odzwierciedla wszystkie istotne funkcje uczelni wyższych: badawcze, dydaktyczne, społeczne oraz związane z transferem wiedzy, a także bierze pod uwagę ekonomiczne losy absolwentów.


zajawka_m
W ostatnim czasie, studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu, uczestniczyli w wykładzie, poprowadzonym przez pracowników firmy partnerskiej – C.H. Robinson. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, wykład odbył się on-line.


zajawka_m
Na początku lipca do grona absolwentów MWSLiT we Wrocławiu dołączyli studenci Międzynarodowych Studiów Logistycznych II Stopnia w MWSLiT.


zajawka_m
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu po raz 10 została uhonorowana certyfikatem Uczelnia Liderów 2020, jako najlepsza uczelnia niepubliczna w Polsce.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype