zajawka m
15 czerwca 2018 r. do MWSLiT przyjechała grupa uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.


zajawka
W Gazecie Wyborczej w dodatku Mój Biznes ukazał się artykuł dotyczący rozwoju branży logistycznej na przestrzeni ostatnich lat. Branża TSL jest jedna z najprężniej rozwijających się obszarów gospodarki.


mwsl logo
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to uczelnia znana od 18 lat z wysokiej jakości kształcenia na kierunkach takich, jak: logistyka, transport, budownictwo, zarządzanie.


zajawka m
The Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) jest międzynarodową organizacją zrzeszającą profesjonalistów z branży TSL. Instytut The Chartered Institute of Logistics & Transport zrzesza aktualnie ponad 34 000 członków z ponad 100 krajów z całego świata.


zajawka_m
10 – 11 czerwca 2018 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja corocznych Tragów Pracy.


zajawka_m
W Gazecie Wrocławskiej oraz magazynie dla biznesmenów i przedsiębiorców Strefa Biznesu ukazał się wywiad z dr. Marcinem Pawęska, prezesem CILT (UK) Polska, rektorem Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


zajawka_m
Członkowie CILT rokrocznie spotykają się w jednym z krajów członkowskich na kongresach by wspólnie podejmować decyzje mające istotny wpływ na kształtowanie przyszłości branży logistycznej i transportowej. To prestiżowe wydarzenie każdego roku przyciąga nie tylko członków stowarzyszenia CILT, ale także przedstawicieli rządów, profesjonalistów i naukowców z branży TSL ze wszystkich kontynentów.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
 ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype