DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

The Chartered Institute of Logistics and Transport(UK) po raz kolejny docenił MWSLiT we Wrocławiu przedłużając do 2021 roku akredytację studiów magisterskich. To wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokich standardów edukacji i ciągłego wzrostu poziomu nauczania na wrocławskiej uczelni.

CILT(UK) zrzesza ponad trzydzieści trzy tysiące członków z ponad 100 krajów – głównie praktyków logistyki i transportu. Dla potrzeb instytutu pracuje stale rada dyrektorów, składająca się ze 150 szefów logistyki z największych firm. Wskazują oni kierunki badań i rozwoju logistyki na następne lata. Ponadto CILT(UK) od wielu lat prowadzi intensywne działania w sferze edukacji logistycznej oraz wspomaga logistyczną działalność międzynarodowych organizacji charytatywnych.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest jedyną uczelnią wyższą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uzyskała akredytację brytyjskiego instytutu logistycznego. Członkostwo w CILT(UK) jest sukcesem uczelni, ale także sytuuje Polskę pośród krajów o najnowocześniejszym, edukacyjnym zapleczu logistycznym.

Przynależność MWSLiT do brytyjskiego instytutu logistycznego daje studentom gwarancję perspektyw kariery zawodowej w branży logistycznej. Certyfikat, którym jest opatrzony dyplom ukończenia studiów, jest rozpoznawalny oraz ceniony wśród najbardziej liczących się firm logistycznych na świecie. Absolwent MWSLiT może zatem liczyć na zatrudnienie u najlepszych pracodawców w branży na całym świecie.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype