DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

4 kwietnia 2019 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VIII edycji Olimpiady Logistycznej. Do wielkiego finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy najlepiej napisali dwa pierwsze etapy online.

 

Finaliści musieli rozwiązać i uzasadnić przedstawiony problem logistyczny. Konkurencja wśród uczniów była ogromna, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

 

Zwycięzcą VIII edycji Olimpiady Logistycznej został Krzysztof Kłak z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie, który uzyskał: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów licencjackich lub inżynierskich na kierunku logistyka, wyjazd z opiekunem na międzynarodową konferencję logistyczną, płatny staż w firmach: C.H. ROBINSON POLSKA S.A., Hellmann Worldwide Logistics Polska, P.H.U Ritex, Spedimex Sp. z o.o. oraz Volvo Polska Sp. z o.o., bezpłatną praktykę w firmie Vos Logistics Polska Sp. z o.o., wizytę w oddziale firmy GEFCO Polska Sp. z o.o. a także tablet, pendrive oraz zestaw gadżetów od MWSLiT we Wrocławiu i patronów.

 

II miejsce zajęli: Katarzyna Matuszkiewicz z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy oraz Marta Bednarz z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu. III miejsce zajęli: Wiktoria Polichnowska z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu oraz Aleksandra Kaczmarek i Jakub Krzyżaniak z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu. Podczas finału na uczestników czekały liczne atrakcje, takie m.in. jak gadżety i czasopisma branżowe od patronów medialnych, a podczas przerwy – case study z firmą Spedimex Sp. z o.o.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy spróbowali swoich sił w tegorocznej edycji Olimpiady Logistycznej. Szczególnie gratulujemy laureatom oraz ich szkołom i opiekunom. Jest nam niezmiernie miło, że Olimpiada Logistyczna organizowana przez naszą uczelnię z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

Tegoroczną edycję Olimpiady Logistycznej wspierały firmy:

 

C.H. ROBINSON POLSKA S.A., Draxton EBCC Wrocław, GEFCO Polska Sp. z o.o., Hellmann Worldwide Logistics Polska, Kuehne+Nagel Sp. z o.o., LOGINTRANS Sp. z o.o., Polska Unia Transportu, P.H.U. Ritex, Spedimex Sp. z o.o., VOLVO Polska Sp. z o.o., VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.

 

Patronat medialny sprawowały następujące portale branżowe:

 

etransport.pl, eurologistics.pl, logistyczny.com, Log24.pl, Pracujwlogistyce.pl, top logistyk,

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype