DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

Drodzy Studenci,
zwracam się do Was w związku z nadzwyczajną i trudną sytuacją z jaką przyszło nam się obecnie mierzyć- światową pandemią.

Apeluję do Was o wykazanie się przede wszystkim odpowiedzialnością i dojrzałością. To od nas zależy jak ta nader tragiczna sytuacja będzie się rozwijać. Ograniczcie proszę wszelkie spotkania i kontakty towarzyskie, proszę o przestrzeganie zasad prewencyjnych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje oraz naszych rodzin i przyjaciół.

Tymczasowe zawieszenie tradycyjnych zajęć dydaktycznych na Uczelni nie oznacza jednak, że Państwa nauka pozostaje zawieszona. Dysponujemy niezbędnymi narzędziami, abyście Państwo mogli w dalszym ciągu się kształcić. Tym samym informuję i przypominam o zajęciach dydaktycznych odbywających się w formie e-learningowej zgodnie z planem zajęć. Wszelkie informacje są Państwu przesyłane za pomocą Wirtualnego Dziekanatu.  Kadra naukowa jak i administracyjna również jest do Państwa dyspozycji.

Drodzy Studenci,
obecna sytuacja stawia zarówno przed Wami jak i Uczelnią liczne, trudne wyzwania. Liczę, że współpracując uda nam się pokonać wszelkie trudności. Mam również nadzieję, iż nie potrwa to długo i niebawem wszystko wróci do normy.

Życzę Wam cierpliwości, dojrzałości, a przede wszystkim dużo zdrowia.

 

 

komunikat

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype